POZVÁNKA NA VÝROČNÚ ČLENSKÚ SCHÔDZU 2021

pred 2 rokmi 10 mesiacmi - pred 2 rokmi 10 mesiacmi #24 od martina
Pozývame Vás na výročnú členskú schôdzu SKS pri SPK, ktorá sa uskutoční 31. júla 2021 v priestoroch TU vo Zvolene (Slávnostná AULA, nie poslucháreň ako v minulosti). Začiatok prezentácie je od 9 hod. a samotná schôdza začne o 10 hod. Žiadame o dochvíľnosť. Pozvánka v prílohe.

Tí z Vás, ktorý ešte nepredložili k nahliadnutiu poľovný lístok aby si ho priniesli a odkontrolovali v prezenčnej listine správnosť uvedených údajov. Ten kto bude chcieť nový sokoliarsky preukaz nech si donesie 1 fotografiu 3x3,5 cm a preukaz mu bude na počkanie vystavený.

Poprosím predsedov sokoliarskych stredísk, aby sa dohodli so svojimi členmi v stredisku a prišiel aspoň jeden zástupca za sokoliarske stredisko, ktorý podá informácie ostatným členom strediska a aj zoberie sokoliarsky spravodaj ostatným členom (po dohode v stredisku). 

Pripomínam, že Tí z Vás čo nezaplatili členský poplatok do konca kalendárneho roka musia uhradiť aj zápisné (spolu 45 €) najlepšie elektronicky do 23.7., aby mohlo byť ich členské zaevidované.

Daniel Haraba
tajomník SKS pri SPK

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.061 sekúnd