Pozvánka na výročnú členskú schôdzu 2022

pred 2 rokmi 2 mesiacmi - pred 2 rokmi 2 mesiacmi #32 od martina
Pozývame Vás na výročnú členskú schôdzu SKS pri SPK, ktorá sa uskutoční 26. marca 2022 v priestoroch TU vo Zvolene (hlavná budova - miestnosť B8). Začiatok prezentácie je od 9 hod. a samotná schôdza začne o 10 hod. Žiadame o dochvíľnosť. Pozvánka v prílohe.

Poprosil by som Vás, aby ste si pri vstupe do posluchárni odkontrolovali v prezenčnej listine správnosť uvedených údajov. Ten kto bude chcieť nový sokoliarsky preukaz, nech si donesie 1 fotografiu 3x3,5 cm a preukaz mu bude na počkanie vystavený.

Poprosím predsedov sokoliarskych stredísk, aby sa dohodli so svojimi členmi v stredisku a prišiel aspoň jeden zástupca za sokoliarske stredisko, ktorý podá informácie ostatným členom strediska a aj zoberie sokoliarsky Spravodaj ostatným členom (po dohode v stredisku).

Pripomínam, že Tí z Vás ktorí nezaplatili členský poplatok do konca kalendárneho roka musia uhradiť aj zápisné (spolu 45 €) najlepšie elektronicky do 18.3. aby mohlo byť ich členské zaevidované. Z minulého roka Vás je cca 30 a z predchádzajúcich rokov cez 200.

Daniel Haraba
tajomník SKS pri SPK
 

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd